Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

Üniversiteli Jigolo Gençler

Jigolo 18 Nisan 2020

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ GENÇ SPORCU JİGOLO ERKEKLER 

 

“Jigololuğa 23 yaşında başlayan H.S, deşifre olmamak için ismini vermiyor. Ancak anlattığı hikâyeler duyanları şoka sokacak türden…

Bu röportaja giderken konuşmanın tutuk ve gergin geçeceğinin farkındaydım. Çünkü söyleşiyi bir jigoloyla, yani para karşılığı seks yapan bir erkekle yapacaktım.
Adının deşifre olmasını istemeyen H.S ile röportaj yapmak için telefon açıp talebimden bahsettiğimde, bir süre sessizlikten sonra “Yaparım” diyor ve ardından ekliyor: “Söyleyeceğim çok fazla şey var ama benim kurallarımla röportaj yapacağız.” Ve kurallarını şöyle sıralıyor: “Fotoğraf çektirmem, tek başınıza geleceksiniz. Bakırköy’de bir çay bahçesinde oturup beni bekleyin.” Sesi tedirgin, her an vazgeçebilecekmiş gibi ancak belli ki anlatmak istediği çok şey var. Gazetenin ulaştırma aracıyla Bakırköy’e gidiyorum, nerede buluşmak istediğini tam olarak öğrenmek için aradığımda: “Hemen arkanızdaki arabadayım, sağda inin aracınızı gönderin” diyor.
Arabadan iniyorum ve araç gidiyor. Jigolo H.S, Audi A6 marka arabasını park edip araçtan iniyor. 1.90 boylarında, vücudunu geliştirmek için ömrünün yarısını spor salonlarında harcadığı belli olan 30 yaşındaki H.S gayet de bakımlı. Üzerinde şile bezi yakasız gömleği, bronz teni, jöleli saçları, bol pantolonu ve Rayban gözlüğüyle kızların dönüp bir daha bakmak isteyeceği tiplerden…
Etrafını 360 derece süzdükten sonra çay bahçesine doğru yürümeye başlıyoruz. Kalabalık olan çay bahçesindeki en tenha yeri seçip oturuyoruz. Donuk bir adam. Gözlüklerini çıkardığında, duygularını ameliyatla aldırdığını düşünmek hiç de yanlış bir yargı sayılmaz. Kendisini holding patronu olarak nitelendiriyor. Aslında doğru da sayılır. Çünkü yanında çalışan 180 jigolo var.

Üniversite öğrencileri jigololuğu tercih ediyor

İlk merak ettiğim tahsili ve başka hangi işlerde çalıştığı oluyor. H.S, Ankara Üniversitesi Çevre Mühendisliği Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 2001 yılında su arıtma projeleriyle ilgilenen bir şirket kurmuş. Bütün mal varlığını meşhur 2001 kriziyle kaybetmiş. Henüz 23 yaşında ilk iş deneyimiyle ailesinin de destek verdiği şirketi batırınca, telaş içinde hızlı para kazanmanın yollarını aramaya başlamış. Bu esnada adada yaşayan bir tanıdığı, Avrupa’da jigololuğun çok gelişmiş bir sektör olduğunu, Türkiye’de de böyle bir talep olduğunu söylemiş. Fikir H.S’nin aklına fena halde yatmış. Ancak 23 yaşında olmanın verdiği duygularla yaptığı işin ahlaki tarafını ve kendisine vereceği zararları çok sonraları akıl ettiğini söylüyor. Yine de bu işi bırakmayı şimdilik düşünmediğinin de altını çiziyor.
Kendi deyimiyle “akıllıca” davranarak web sitesi hazırlıyor ve “Gelsin müşteriler” diyerek ellerini ovuşturuyor. Siteyi kurduktan sonra, bu işi çok profesyonel yapmaya karar vermiş. Tabii tüm gizlilik detaylarını ve sağlık problemlerini de düşünmüş.
İnternet sitesi 7 yıldır faaliyette. Müşterilerinin yüzde 40’nın evli çiftlerden, geri kalanının da 25 – 55 yaş arası kadınlardan oluştuğunu söylüyor. Bu kadınların yarısından fazlası evli, geri kalanı heyecan arayan genç kadınlar… İnternet sitesinde her şey tüm detaylarıyla yazıyor. Hatta bu hizmetin sağlık adına yapıldığı bile… Yalnız kadınların cinsel problemlerini giderdiğini iddia eden H.S’nin 180 kişilik jigolo kadrosu var. Çünkü internet sitesinde müşterilerin taleplerinin yanı sıra çalışmak isteyen kişilere başvuru formu var. Bildiğiniz iş başvurusu; nereden mezun olduğunuz, bildiğiniz yabancı diller vs…
Sitede H.S’nin cep telefonu yazıyor, detaylı bilgi almak isteyen cep telefonundan kendisine rahatlıkla ulaşabiliyor. Röportaj sırasında çalan telefon sayısı talebin ne kadar fazla olduğunun da açık bir göstergesi zaten.
Siteye girildiğinde mesaj kutusuna iletişim bilgileri, nasıl bir jigolo istendiği, mekan tercihleri tüm detaylarıyla yazıldığında H.S en kısa sürede geri dönüyor ve elindeki 180 kişilik kataloğuyla müşterisine gidiyor. Kataloğa bakmak için 100 dolar ödenmesini şart koşuyor: “Boşuna zaman ayırdıysam bedelini almak isterim” diyor.
H.S’nin müşterisi olabilmek için elbette bazı kurallar var. Örneğin ev ve cep telefonunu vermeyene hizmet götürmüyor. Çünkü önceden kendi bağlantılarıyla güvenliği kontrol ediyormuş. Söylediğine göre benim de kim olduğumu araştırmış. Peki ya yanında çalışanlar? Jigolo olmak isteyenlerin bir kısmı kırsal kesimde üniversitelerde okuyan 21 ila 24 yaş grubu öğrenciler, geri kalanı ise para ihtiyacı olmayan ancak bu işi zevk için yapmak isteyen erkeklerden oluşuyor.
H.S nin söylediğine göre saygın meslek gruplarından birçok erkek jigololuğu tercih ediyormuş. Üniversite öğrencileri para kazanmak için en çok jigololuğu tercih ederken, bu işi yaptığını arkadaşlarına övünerek anlatabiliyor. Özellikle cinsel deneyimlerini skor tabelasına çentik atarak tutan gençler… Jigololar hizmet öncesinde paralarını alıyor, yarısını H.S’ye ödüyorlar. Yüzde elli paylaşılan paranın herkesi memnun ettiğini söylüyor.

500 kadından sonrasını sayamadım…

25 yaşındaki kadınların genellikle bekarlığa veda ve doğum günü partilerinde striptiz show için otel odalarına çağırdıklarını çok nadir olarak ilişki yaşandığını anlatıyor H.S.
Evli, ancak kocasından gizli kaçamak yapmak isteyen kadınların sayısının ise çok fazla olduğunu söylüyor: “Türkiye’de erkeklerin büyük bir yüzdesinde cinsel problemler var. Karılarını memnun edemiyorlar. Maddi durumu iyi olan ve düzenini bozmak istemeyen kadın, kocasından boşanmak yerine bizimle cinsel ihtiyacını karşılıyor ve hayatına devam ediyor.” H.S, evli çiftlerden de talep geldiğini söylüyor. Evli çiftlerden aldığı ilk teklife çok şaşırmış ve işe kendisi gitmiş: “İlk önceleri gözlerime bile inanamadım ama şimdi gayet normal geliyor.” Bir defasında kadının kocası iş gezisine giderken H.S ’yi arayıp “Karım evde yalnız, lütfen kendisiyle ilgilenir misiniz, ben parayı hesabınıza geçiyorum” demiş. Talepte bulunanların yüzde 95’inin yüksek tahsilli olduğunu ve hepsinin Avrupa görmüş olduğunu da söylüyor. Duyduklarıma inanmak istemesem de H.S’nin anlattığı çok daha çarpıcı iddialar var. Örneğin kendisine ilgi göstermeyen kocasına inat, dubleks evlerinde, kocası alt katta Kurtlar Vadisi dizisini izlerken, üst kapıdan aldığı jigoloyla adrenalini bol saatler yaşamayı heyecan verici bulan kadınlara sayısız örnekler veriyor. Karı kocalar jigolo yerine kendileri gibi karı koca çift bulmalarını istediklerinde de, sosyetenin gece davetlerine katılacağı zaman kendilerine partner istediklerinde de hizmet verdiklerini söylüyor. Daha çok Florya, Nişantaşı, Yeşilköy, Bakırköy, Ataşehir gibi semtlerde talep geldiğini söyleyen H.S, “En kötü günlerde 5 jigoloyu işe gönderiyorum” diyor. Kendisinin kaç kişiyle beraber olduğunu sorduğumda “500 kadından sonrasını sayamadım” diyor.

Ayda 20 bin doların üzerinde kazanıyor

H.S’nin sitesini günde 300 kişi ziyaret ediyor. Çalışanların müşteri seçme, reddetme şansı yok. Kendisi müşteriyi beğenmezse yanında çalışanları gönderiyor. Mesainin saatinin 300 dolardan başladığını söyleyen H.S. jigolonun kadın ne isterse yapmak zorunda olduğunu ve kendi fantezilerini gerçekleştirmeleri kesinlikle yasak olduğunu söylüyor ve devam ediyor: “Hem sevişiyorum hem para kazanıyorum daha ne isteyebilirim ki…” Jigololuğa ve erkek satışına başladıktan kısa bir süre sonra maddi durumunu düzelten H.S, kolay para kazanmaya başladıktan sonra bırakamamış. Ayda ortalama 20 bin doların üzerinde kazanan, iki yazlığı, İstanbul’da birden fazla evi ve iki spor arabası olan H.S; “Daha fazla para kazanmanın verdiği zevk hiçbir şeyde yok” diyor. ”

Vatan-

 

Anahtar: üniversiteli jigolo, jigolo erkekler, genç jigolo erkekler, jigolo olan erkekler, jigolo olmak isteyenler, jigolo siteleri, ücretsiz jigolo, jigolo nasıl olunur

1003 toplam görüntüleme, 2 bugün

Köylü Gençler JİGOLO Oldular

Jigolo 18 Nisan 2020

KÖYLÜ ERKEKLER JİGOLO OLDU HEM PARA HEM SEKS 

 

 

Onlar Ege ve Akdeniz bölgelerinin, özellikle yaşlı kadın turistlere hizmet eden jigoloları. Hemen hepsi, 22 ila 35 yaşlarındaki Doğu ya da Güneydoğu Anadolulu gençler. Asıl işleri ya aşçılık ya hamallık ya da garsonluk. Jigololuk yaptıklarını aileleri bile bilmiyor. Bu işten kazandıkları parayı da ailelerine göndermiyor, “Haydan gelen huya gider” diyerek kendilerine harcıyorlar. Ama bu işe başlık parası biriktirmek için girişenler de var. Hamal Y.D. (25) onlardan biri. “Hamallıktan omuzlarım yara olmuştu. Sevdiğim kız için 20 bin YTL başlık parası istediler. Hamallıkla bu para birikmez. Bir arkadaşım internetten jigololuğu öğrenmiş. Şimdi ben de jigololuk yapıyorum. Hem gözüm gönlüm açıldı hem de üç beş para biriktiriyorum.”

Ne güvenli seksten haberleri var ne de seks literatüründen. Prezervatife prezektif, Kama Sutra’ya kasatura, diyecek kadar cahiller. İzmir’de 20, Antalya’da 30 kişilik jigolo organizasyonunun başındaki N.S., fotoğraf çektirmek bir yana, ne kimliklerinin açıklanmasını ne de memleketlerinin bilinmesini istiyor. En korktukları şey polis tarafından yakalanıp deşifre edilmek. Benim polis olduğum paranoyasına kapıldıkları için röportaj yaptığımız yerden kaçanlar bile oldu. Yine de konuşabildiklerime şu soruları sordum: Sistem nasıl işliyor? Müşteriler kimler? Jigolo olmak isteyenler kime, nereye başvuruyor? Birbirlerini nasıl buluyorlar? Tarifeleri ne? Jigololuktan başka işleri var mı? Aralarında evli ya da sevgilisi olan var mı? Günde kaç kadınla beraber olabiliyorlar? Yabancı müşterileriyle dil bilmedikleri halde nasıl anlaşıyorlar? İşte zorlukla öğrendiklerim.

Önce görüşmekten çekinip sonra ikna olanlar arasında, jigololuğa henüz iki ay önce adım atan Y.D ve beş yıldır jigololuk yapan S.O. var. Y.D’nin jigololuk “mazereti” başlık parası biriktirmek.

Memleketi Muş’tan İzmir’e jigololuk için gelmeden önce, inşaatlarda çalışıyor ve hamallık yapıyormuş. “Bacım sen bizim oraları bilmezsin” diyerek lafa başladı. “Bizim oralarda iş yok. İnşaatlarda iş bulacaksın, hamallık yapacaksın da üç kuruş biriktireceksin. Ama iş başlık parasına gelince kimse işsizlik dinlemiyor. 10 bin, 20 bin, 30 bin YTL başlık parası istiyorlar. Hamallık yapmaktan omzumda yaralar çıktı. İnşaatlarda çalışmaktan sıkıldım. Arkadaşlarım internette böyle bir iş yapıldığını, bir de üstüne para verildiğini duymuş. Ben de duyunca bu işi yapayım dedim. İnternetten tanıştığım N.S ile buluştum. Yaptığım şey kötü bir şey değil ki! Sonuçta başlık parası biriktirmek için çalışıyorum. Hem gözüm gönlüm açılıyor, hem de üç beş para biriktiyorum. Henüz yeni olduğum için bana çok fazla iş vermiyorlar ama ben bu işi uzun süreli yapmak istiyorum.”

S.O. ise 33 yaşında ve Diyarbakırlı. Onun da asıl işi tekstil işçiliği. Jigololuğu onaylamadığını anlatıp “Beş yıldır telefon geldikçe, çağrıldıkça bu işi yapıyorum. Y.D. gibi para biriktirmiyorum, bu paradan hayır gelmez” diyor.

“Beni bir kere çağıran müşteri, yine sürekli beni ister” diyerek böbürleniyor. Ama bir sitemi var: “Bizi kimse sevgili diye koluna takmıyor, bize kıro diyorlar. Ama bu işe gelince herkes bizi çağırıyor, anlamadım bu işi.”

Kendimi tutamayıp gülmeye başlayınca, “Bak siz de hak veriyorsunuz ki, gülüyorsunuz” diye bana çıkışıyor. Ben de onların sektöründe ne olup bittiğini bilmediğimi, sadece tespitine güldüğümü söyleyince, “Sektör mektör anlamam”
/images/100/0x0/55ea2973f018fbb8f86f04a0
diyerek anlatmaya devam ediyor: “Benim hem ihtiyaçlarım karşılanıyor hem de para kazanıyorum. Bazen insanın iştahını kapatan yaşlı çirkin kadınlar oluyor ama gözümü kapatıp işime bakıyorum.”

JİGOLOLARLA BULUŞMADA NELER YAŞANDI?

Jigololarla buluşmak üzere İzmir’e hareket etmeden önce onlarla telefonda defalarca konuştuk. Onları deşifre etmeyeceğime, fotoğraflarını çekmeyeceğime, gizli çekim yapmayacağıma ikna olmak istiyorlardı. Röportaj için “evet” dediklerinde bile tedirginlerdi. Randevu gününü de, yerini de, saatini de onlar belirledi.

Buluşma yerimiz İzmir’in pek de tekin olmayan bir bölgesiydi. Tenha bir yerde, hiç tanımdağım beş jigolayla görüşmek pek akıl kárı sayılmayacağı için, bir erkek gazeteci arkadaşımla gittim randevuya. Randevu yerine geldiğimi telefonla bildirdiğimde, hem jigololuk yapan hem de diğer jigoloları organize eden N.S. (29) etrafı tedirgin tedirgin kontrol ederek yanıma geldi.

Bizi aldı ve kendi seçtiği bir çay bahçesine götürdü. Diğer arkadaşlarının nerede olduğunu sorduğumda, birazdan yanımıza geleceklerini, yolda olduklarını söyledi. Fakat telefonu sürekli çalıyor, yanımdan uzaklaşarak konuşuyor, sıkıntılı bir yüz ifadesiyle geri geliyordu.

“Ters giden bir şeyler mi var?” diye sorduğumda, “Evet, diğer arkadaşlarım sizi yalnız bekliyordu, yanınızdaki erkeğin polis olduğunu düşünüyorlar. Bu yüzden de size söz verdikleri halde gelmeyeceklerini söylüyorlar” dedi.

Dağ başında, hiç tanımadığım beş jigoloylagörüşmeye yalnız gelmemi bekleyemeyeceklerini söylediğimde, “Haklısınız ama huylandılar bir kere ikna olmuyorlar” dedi.

“Tamam o zaman arkadaşım gitsin, onlar gelsin” dedim ama ikna olmadılar. Dakikalarca polis olmadığımıza ikna etmek için dil döktükten, defalarca telefonla konuştuktan ve gazeteci arkadaşım da yanımızdan uzaklaştıktan sonra diğerleri de gelmeyi kabul etti.

Biri iri yarı 30’lu yaşlarında, diğerleri 20’li yaşlarda zayıf, kavruk gençlerdi. Ancak elimi sıkıp bana kerhen merhaba dedikten sadece 30 saniye sonra “Arabamızı kötü bir yere park ettik, gidip hemen geliriz” diyerek ortadan kayboldular. Diğerleri de “Bizim de bir telefon açmamız lazım” diyerek hemen peşlerinden kalktı. Masada yine N.S. ile baş başa kaldık.

JİGOLO ORGANİZATÖRÜ N.S. ANLATIYOR

İşi bilmeyenlere porno izlettirip eğitim veriyoruz

N.S. 29 yaşında asıl işi aşçılık. Beş yıldır jigololuk işinde. Beş parasız bir arkadaşı birkaç yılda ciplerle gezip pahalı elbiseler giymeye başlayınca böyle bir işin varlığından haberdar olmuş. İşin “mahiyetini” öğrenince de “Benim ondan neyim eksik” diyerek bu işe başlamış. Şimdi hem jigololuk yapıyor, hem de jigolo organizasyonu.

Zayıf, kısa boylu, giyimi sıradan, yakışıklı değil. Ama buna rağmen, “Bir bara gideriz, bizim gibi yakışıklı, bakımlı erkekleri görünce bakışlar üzerimize çevrilir” diye iddialı laflar edecek kadar kendine güveni tam. Kendisine jigolo değil, playboy diyor. Soru işaretli gözlerle ona bakarken açıklıyor: “Playboy, jigolonun kibarcası.”

“Yaptığınız işi ailenizden bilen var mı” diye sorduğumda, “Allah korusun! Anası yaşında kadınla yatıyor diye beni vururlar” diyor gülerek.

Müşterilerini internet, anlaşmalı barlar ve diğer müşterilerinin referanslarıyla buluyorlar. Anlaşmalı barlar onlara müşteri bulursa yüzde 10 komisyon alıyor. Müşterilerle güvenli olsun diye, kendi belirledikleri otellerde buluşuyorlar. N.S., bazı işkadınlarının fantezi olsun diye işyerine çağırdığını ama bunu güvenli bulmadıkları için gitmediklerini söylüyor. Müşterilerin fantezi isteklerini sorduğumda, Hintlilerin aşk sanatı Kama Sutra’yı kast ederek, “Kasatura mıdır nedir, onu bilip bilmediğimizi soruyorlar” cevabıyla beni dumura uğratıyor.

BU PARADAN HAYIR GELMEZ DİYE AİLELERİNE GÖNDERMİYORLAR

Söylediğine göre müşterilerden saatine 300 Euro alıyorlar. Kimi zaman gecelik, kimi zaman da tatil partneri olarak hizmet veriyorlar! “Bu paranın kaynağı nereden” sorusuna muhatap olmamak için ailelerine çok az para gönderiyorlar. Gönderdikleri para genellikle asıl yaptıkları meslekten kazandıkları para oluyor. Çünkü, jigololuktan gelen paranın, ne kendilerine ne de ailelerine hayrının dokunacağına inanıyorlar. “Bu parayla gelecek kurulmaz, o yüzden de kazandığımızı harcıyoruz, güzel yaşıyoruz” diyor N.S.

N.S., İzmir’de 20, Antalya’da ise 30 kişilik jigolo kadrosunda devlet memurlarının da bulunduğunu, onların randevularını da vakitleri uysun diye hafta sonuna ayarladığını iddia ediyor. Jigoloların kazandıklarının yüzde 50’si N.S’nin cebine giriyor.

ALDATILAN KADINLAR İNTİKAM İÇİN JİGOLO TUTUYOR

Müşterileri arasında zenciler ve Uzakdoğulular olmadığını söylüyor N.S. En iyi müşterileri İzmir’de Hollandalılar ve Almanlar, Antalya’da ise Ruslar ve Almanlar. Hangi dilde anlaşıyorsunuz diye sorduğumda gülerek, “Tarzanca” cevabını veriyor. Türk müşterileri arasında en fazla iş kadınlarının bulunduğunu, kocası tarafından aldatılan kadınların intikam için jigololarla beraber olduğunu anlatıyor. Ama madalyonun bir başka yüzünde de, eşleri tarafından aldatılan erkeklerin intikam için jigololuk yapması var.

YAZIN JİGOLOLUK YAPIYORKIŞIN KÖYLERİNE DÖNÜYORLAR

Jigololuk yapmak isteyenler genellikle internet siteleri üzerinden, ya da bu işi daha önce yapan tanıdıklarının referansıyla onlara ulaşıyor. Kendisi de Doğulu olan N.S, özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki gençlerin yazın jigololuk için başvurduğunu, kışın da köylerine döndüklerini söylüyor.

İşi bilmeyen jigolo adaylarını eğitimden geçirdiklerini de anlatıyor N.S. “Hayatında toplasan iki kadın görmüş adam gelip jigolo olacağım, diyor. Ona kalsa hurra kadının üstüne çullanacak. Ama önce porno filmler izletip ’Bak müşteri en çok bunu ister’ diyoruz. Ben karıma bile bunları yapmadım deyip itiraz edenler çıkıyor. Yapmazsan güle güle, diyoruz.”

Jigolo olmak için kolunda ya da vücudunun herhangi bir yerinde faça bulunmaması şartı da var. Aksi halde müşteriler, “Bu adam psikopat beni de kesebilir” diye düşünüyormuş. Ayrıca, seks shoplarla anlaşmaları var. Satın aldıkları malzemelere para vermiyor, karşılığında internet sitelerinde reklam yapıyorlar.

PREZEKTİF KULLANIYORUZ!

“Prezervatif kullanıyorsunuz değil mi?” dediğimde “Tabii, prezektif kullanıyoruz” diyor. N.S her ne kadar “Prezektif kullanıyoruz” dese de, ne Y.D ne de S.O. kullanmadıklarını söyledi. Hatta S.O. “Neydi o dediğin? Ondan kullanmayı sevmiyorum, gerek yok” diyor. Kılığı kıyafeti temiz olanın hastalık da taşımadığını düşünüyor: “Bizim gittiğimiz tip kişiler hastalık taşımaz” diyecek kadar güvenli seksten bihaberler.

 

Anahtar: jigolo olan gençler, jigolo haberleri, jigolo olmak isteyenler, jigolo sayfası, jigolo nasıl olunur, jigolo para kazanıyor mu, jigolo escort, cigolo olmak, gigolo olmak

998 toplam görüntüleme, 2 bugün

JiGolo Partner Nedir

Jigolo 18 Nisan 2020

ERKEK JİGOLO ESCORT PARTNER NE DEMEKTİR 

 

Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Kimlere jigolo denir? Türkiye’ye jigololuk

Jigololuk kavramı herkesin merak ettiği ve internet üzerinden sıkça arama yaptığı konular arasında yer alıyor. İnternet alemine çok yakın olduğumuz son yıllarda bu insanlara ulaşmak artık çok kolay. Biz de sizler için bu konu hakkında detaylı bir araştırma yaptık Jigololuk nedir? Jigolo kimlere denir? Jigolo nasıl olunur?

Son yıllarda sıkça duyduğumuz terimler arasında yer alan jigololuk artık bir meslek olarak rahatlıkla yapılmakta. Jigololuk terimi internet ortamında aranan ve merak edilen konuların başında geliyor. Bizde sizler için bu konuyu detayları ile araştırdık. Jigololuk nedir ? Jigolo kimlere denir?

 

Jigololuk Türkiye’de nasıl karşılanıyor? cevaplar haberimizde…JİGOLO NEDİR?Jigolo, erkeklerin gerçekleştirdiği “jigololuk” durumunun terimsel tabiridir. Jigololar, kendi istekleri doğrultusunda ister belirli miktarlarda ücret talep ederek isterlerse de sadece görüşme isteğinden kaynaklı bir ücret talep etmeden bir kadınla cinsel birliktelik yaşamak ya da farklı deneyimler edinmek adına görüşmektedirler.

 

Eğer jigololuk yapacağı kadınla cinsel ilişki için bir araya geliyorsa bu cinsel ilişki çoğunlukla normal formlarda olmamaktadır, taraflar değişik yönelimler  deneyebilmekte ve kendi sınırlarını aşabilmekte serbest olmaktadırlar. Ülkemizde hem dini formlar hem de toplumsal formlar açısından gizlilikle yürütülen jigololuk mesleği, yurt dışında çoğu ülkede alenen yapılabilmekte ve ciddi anlamda para kazanılan bir meslek haline dönüştürülebilmektedir. Jigololuğun gerçekleştirilmesi esnasında, jigololuk yapacak erkeğin karşısındaki partnerine sunacağı koşullar kendisine bağlıdır.

 

Yani kendince vereceği hizmetin kalitesini de kendisi belirleyebileceği gibi bu kaliteyi de ücretlendirme konusunda kendi insiyatifi ön planda olmaktadır. Bir erkeğin kendisini jigololuk dünyasına atmadan önceki yerine getirmesi gereken başlıca kurallar bakımlı, yapılı ve sağlıklı bir vücuda sahip olmaktır.Jigololuk yapan erkeklerin geneline bakıldığında da zaten uzun boylu, fit vücutlu, iyi görünümlü ve ilk bakışta yakışıklılıklarıyla dikkat çeken erkekler oldukları görülmektedir. Bunun dışında karakter olarak da saygılı, naif ve kendine güvenen karakterde kişiler jigolo olarak aranmaktadır.

 

Özellikle ülkemizde bu tip eylemlerin gizlilikle gerçekleştirildiği göz önüne alındığında, bir kadınla bir jigolonun arasında irtibat özellikle kadınlar tarafından gizli tutulmak istenmektedir. Bu nedenle bir jigoloda aranan özelliklerde güven verici karakter ve sır tutma kabiliyeti de aranmaktadır. İnternette jigoloların yer aldığı pek çok site ve katalog görüntüleri bulunmaktadır. Girilen sitelerin hepsi güvenli olmayacağı için jigolo arayışında güvenliği de elden bırakmamak gerekir.

 

Özellikle yaz aylarında gece kulüplerinde, ünlü plajlarda ve aklınıza gelebilecek kaliteli ve lüks mekanlarda boy gösteren jigololar, kendisiyle irtibata geçen kadınlarla ve diğer kişilerle bir anlaşma içerisinde belirli sürelerle bir ilişki içerisinde bulunabilmektedirler. Bu ortamların yanı sıra özellikle jigoloların gittiği jigolo barlar ve onların grupça takıldığı gece kulüpleri de bulunmaktadır. “Rentboy” olarak da adlandırılan jigololar, her yaştan kadına yapabilecekleri dahilinde istedikleri hizmeti sunabilme adına görev yapmaktadırlar.Günümüzde gençlerin büyük bir kısmı ekonomik sıkıntı sebebiyle jigolo oluyorlar. Ya kendi işleri dışında ek gelir olarak yapıyorlar ya da tamamen meslek olarak benimsiyorlar. Evli olup karısından gizli jigololuk yapan çok fazla erkek var bu arada. Bir jigolo yaklaşık 300-400 TL arası hizmet veriyor.

 

Erkek eskortaların çoğunun eğitim seviyesi ise oldukça yüksek.Hatta içlerinde doktorlar ve öğretmenler de bulunuyor.JİGOLO NASIL OLUNUR?Kendine güvenen,ilgi çekici, yakışıklı genç ve atletik yapılı  bir vücut yapısına sahip olmak gerekir. Ülkemizde ve başka ülkelerde kurumsal anlamda gelişmiş olup, partner hizmeti veren bir sektör haline gelen jigolo olmak, hızla yaygın hale gelmiştir. Bakımlı erkeklerin yani metro seksüel erkeklerin bu işi tercih ettiğini hepimiz bilmekteyiz.Birçok genç erkek jigolo olmak istemektedir. Ancak jigolo olmak için de bazı kriterler gerekmektedir.

 

Belli bir vücut yapısına sahip olmak, iyi bir cinsel performans sergilemek gerekir. Bunun yanında her zaman bakımlı olmak ve iyi giyinmek de jigololuğun esaslarındandır. Ayrıca eğitimli olması özellikle yüksek lisans ya da master yapması bile istenebilmektedir.Dans bilmesi, görgü kurallarından haberdar olmalı, bir kadına nasıl davranılması gerektiğini en ince ayrıntısına kadar bilmelidir. Sağlığına oldukça dikkat etmeli hatta istenildiği zaman herhangi bir hastalık taşımadığına dair temiz raporunu verebilecek konumda olmalıdır.Özellikle kadınların her dediğini yapabilecek, nazına oynayabilecek hatta yeri geldiği zaman çok iyi rol yapabilecek yetenekte insanlar olmalıdır.Jigolo olmak için bu özelliklerin yanında kendine güveni tam, yakışıklı, ilgi çekici olmak da önemlidir.

 

Gerek yurt dışında gerekse ülkemizde jigololuk oldukça yaygınlaşmıştır. Jigololuğun başka bir özelliği de partner olarak işi bittiğinde tıpkı profesyoneller gibi çekip gitmektir. Jigololukta aşık olmak, sevmek gibi durumlar olmamalıdır. Yolda karşılaşılsa bile dönüp bakılmaz.TÜRKİYE’DE JİGOLOLUKDiğer ülkelere göre Türkiye legalleşene kadar bu sektörü saklılık çerçevesinde yürütüyordu ta ki legal yollar müsaade edilene kadar. Müsaade edildikten sonraki bölümünde jigolo ajanslar eşliğinde çalışmaya başlamış ve poliçelere uygun bir şekilde İnternet ortamına sunulmuştur.

 

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ başta olmak üzere ülke sıralamasında ilk 10’a girdiği de iddialar arasında. Türkiye’de şu an yaklaşık 50.000 civarında para karşılığı seks yapan eskort erkek var. Bu erkeklerin bazıları ajansa bağlı olarak hizmet verse de bazıları ise bireysel olarak hizmet vermeyi tercih eder.. Türkiye’de daha çok turist olarak gelen kadınlar eskort erkeklere talep gösteriyor. En çok talep ise Hollandalı, Belçikalı ve Alman kadınlardan geliyor.NEDEN JİGOLO TUTULUR?Birçok kadın çoğu özenti olmakla beraber bir kere jigolo ile beraber olmanın heyecanlı olacağı düşüncesiyle meraktan jigolo tutabilmektedir.

 

Çoğu zaman da boşanmış kadınların evlenmedikleri için cinsel ilişkiye girmek için kendilerinden yaşça küçük ve kendisini iyi hissettirecek olmalarından dolayı jigolo tutmak isteyebilir.Statüsü gereği adının duyulmaması ve çevresinde garip karşılanmamak için kaçamaklarını jigololar sayesinde yapabilmektedirler. Bazı kadınlar ise eşlerinin aldatmalarından bıkar ve bir ders vermek ve çoğu zaman da intikam almak için jigololardan medet umabilirler.Çoğu zaman zengin kadınlar yapacak bir şey bulamaz ve her şeye sahip olabileceğini düşündüğünden hayatının sıkıcılığını bu tür jigolo hizmetlerinden yararlanarak geçirmeye çalışabilir. Çoğu zaman da hayatında her şey vardır. Hiçbir şeye ihtiyacı yoktur ancak bir kere olsun jigolo ile beraber olmanın nasıl bir şey olacağını düşünerek jigolo tutmak isteyebilir. Kaynak: Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Kimlere jigolo denir? Türkiye’ye jigololuk

 

Anahtar: jigolo olmak, jigolo nedir, neden jigolo olunur, nasıl jigolo olunur, jigolo siteleri, jigololuk nedir, jigolo ne demek, erkek jigolo, cigolo, gigolo, jigolo ajansı, 

1007 toplam görüntüleme, 2 bugün

Abone Ol

Jigolo 3 Mart 2020

JİGOLO.NET SAYFASINA ABONE OL

 

Merhaba arkadaşlar, TÜRKİYE‘nin en Kaliteli, Güvenilir, Elit JİGOLO arkadaşlık sitesine abone olabilir ve JİGOLO arayan bayanlara ulaşabilirsiniz.

Site Admin: KİNG

 

 

Aylık Reklam Ücreti: 1.000 TL ‘dir…

Ödeme sonrası WHATSAPP üzerinden iletişime geçebilirsiniz…

Abone olmak için, 

RUMUZ/NİCK

Kişisel Bilgiler;  Yaş, Boy, Kilo, Şehir, Meslek, Hizmet şartları…

Cep Telefonunuz şeklinde iletebilirsiniz. 

 

 

 

Ödeme yapmak ve Reklam vermek için: 

Whatsapp : 053

 

Jigolo.Net Jigolo, Escort, Rentboy Sitesi | Türkiye’nin güvenilir, garanti ilk kurumsal Jigolo Arkadaşlık Sitesi | jigolo arayan bayanlar, turkish gigolo, jigolo arıyorum, jigolo Bul, jigolo ara, jigolo erkek, jigolo partner, jigolo siteleri, jigolo olmak, jigolo arayın, gerçek jigolo, jigolo ajans, gigolo, elit jigolo, vip jigolo, 

2093 toplam görüntüleme, 2 bugün

 • Abone Ol

  tarafından on 3 Mart 2020 - 4 Yorumlar

  JİGOLO.NET SAYFASINA ABONE OL   Merhaba arkadaşlar, TÜRKİYE‘nin en Kaliteli, Güvenilir, Elit JİGOLO arkadaşlık sitesine abone olabilir ve JİGOLO arayan bayanlara ulaşabilirsiniz. Site Admin: KİNG     Aylık Reklam Ücreti: 1.000 TL ‘dir… Ödeme sonrası WHATSAPP üzerinden iletişime geçebilirsiniz… Abone olmak için,  RUMUZ/NİCK Kişisel Bilgiler;  Yaş, Boy, Kilo, Şehir, Meslek, Hizmet şartları… Cep Telefonunuz şeklinde […]

 • JiGolo Partner Nedir

  tarafından on 18 Nisan 2020 - 0 Yorumlar

  ERKEK JİGOLO ESCORT PARTNER NE DEMEKTİR    Jigolo nedir? Jigolo nasıl olunur? Kimlere jigolo denir? Türkiye’ye jigololuk Jigololuk kavramı herkesin merak ettiği ve internet üzerinden sıkça arama yaptığı konular arasında yer alıyor. İnternet alemine çok yakın olduğumuz son yıllarda bu insanlara ulaşmak artık çok kolay. Biz de sizler için bu konu hakkında detaylı bir araştırma […]

 • Üniversiteli Jigolo Gençler

  tarafından on 18 Nisan 2020 - 0 Yorumlar

  ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ GENÇ SPORCU JİGOLO ERKEKLER    “Jigololuğa 23 yaşında başlayan H.S, deşifre olmamak için ismini vermiyor. Ancak anlattığı hikâyeler duyanları şoka sokacak türden… Bu röportaja giderken konuşmanın tutuk ve gergin geçeceğinin farkındaydım. Çünkü söyleşiyi bir jigoloyla, yani para karşılığı seks yapan bir erkekle yapacaktım. Adının deşifre olmasını istemeyen H.S ile röportaj yapmak için telefon […]

 • Köylü Gençler JİGOLO Oldular

  tarafından on 18 Nisan 2020 - 0 Yorumlar

  KÖYLÜ ERKEKLER JİGOLO OLDU HEM PARA HEM SEKS      Onlar Ege ve Akdeniz bölgelerinin, özellikle yaşlı kadın turistlere hizmet eden jigoloları. Hemen hepsi, 22 ila 35 yaşlarındaki Doğu ya da Güneydoğu Anadolulu gençler. Asıl işleri ya aşçılık ya hamallık ya da garsonluk. Jigololuk yaptıklarını aileleri bile bilmiyor. Bu işten kazandıkları parayı da ailelerine göndermiyor, […]